Płyty PIR

płyta PIRW naszej ofercie znajdują się także płyty z poliuretanu PIR – produkt o najwyższej efektywności energetycznej i najlepsze możliwe rozwiązanie termoizolacyjne. Pianka PIR to najczęściej wybierany produkt do ociepleń w całym rozwiniętym technologicznie świecie. Płyty z pianki PIR pozwalają oszczędzić ponad 100 razy więcej energii, niż użyto do ich produkcji. Dzięki płytom PIR można zaoszczędzić około 40% traconej energii  w stosunku do niezaizolowanego budynku. Żaden inny termoizolator nie gwarantuje takich oszczędności.
Płyta z poliuretanu jest odporna na wilgoć i niewrażliwa na wnikanie powietrza, dzięki czemu zapewnia komfort świeżego i czystego powietrza w domu. Wilgoć nie przedostaje się do wnętrza, nie tworzy się też punkt rosy, nie powstają więc warunki do rozwoju szkodliwych grzybów i pleśni. Struktura zamkniętych komórek i duża gęstość materiału zapewniają płytom dużą stabilność cieplną przez całkowity okres eksploatacji budynku, bez utraty właściwości izolacyjnych.
Wielką zaletą płyt PIR  jest szeroki zakres ich stosowania. Wynika to z samych zalet technicznych, ale również z prostoty użytkowania i braku wyjątkowych wymagań dla budowy konstrukcji. Stosuje się je szczególnie w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym  i komercyjnym. Nasi doradcy techniczni udzielą Państwu wszelkich informacji na ten temat.

Komentowanie wyłączone.